آموزش افتر افکت

آموزش فتوشاپ

مدرسه گرافیک

کانکس های با کیفیت را چگونه بشناسیم؟

شروع موضوع توسط pouriaci ‏28/12/19 در انجمن مباحث و اطلاعات عمومی

 1. pouriaci
  karbar Rank

  تاریخ عضویت:
  ‏28/12/19
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  چنانچه می دانیم کانکسی که شما می خواهید خریداری نمایید از بخش های مختلفی که بالغ بر ۵۰۰ جزء می باشند تشکیل شده است و این در حالی است که شما تنها حدود ۳۰% آن را می توانید ببینید و مابقی متریال مصرفی در زیر کار و دور از چشم می باشد، همانند پل ریزی های کف و اسکلت بدنه، نوع و ضخامت پوشش های اسکلت، جوشکاری ها، ضخامت فولاد به کار رفته در استراکچر، سایز پروفیل ها و ….، نوع سیم های بکار رفته و نوع برق کشی و عایق بندی جداره ها، کف سازی و ….
  همانطور که ملاحظه می فرمایید ۷۰% متریال مصرفی قابل لمس و تشخیص در کانکس تحویلی نبوده و ممکن است تولیدکننده ای که بدون اخذ مجوز ها و استاندارد های لازم از مراجع ذیصلاح درحال فعالیت است برای کاهش هزینه تمام شده بصورت سلیقه ای از متریال مصرفی ارزان قیمت و غیراستاندارد استفاده نماید .
  حال چطور ممکن است خریدار محترم بتواند تشخیص دهد آیا خرید خوب و موفقی داشته یا خیر ؟
  برای روشن تر شدن مطلب مثالی ملموس راجع به صنعت خودرو عرض می نمایم ، شرکتی قصد دارد تعدادی کامیونت خریداری نماید، آیا می تواند از میان صدها کامیونت فوتون یکی را به عنوان کامیونت با کیفیت انتخاب کرده و آن را با کامیونت ولو مقایسه نماید؟ پاسخ خیر می باشد، به این دلیل که اساسا این محصولات کارخانه همگی از کیفیت پایینی برخوردار بوده و به هیچ وجه قابل مقایسه با کارخانجات بنز یا ولو نمی باشند.
  و از طرفی نیز چنانچه هر خریداری قصد خرید کامیونت با کیفیتی را داشته باشد با توجه به عدم شناخت قطعات بکار رفته، ریسک نکرده و صرفا به کارخانجات معتبر مراجعه می نماید.
  در صنعت کانکس، کاراوان، کیوسک، کانتینر و خانه های پیش ساخته نیز تقریبا مشابه همین موضوع است، یعنی با توجه به اینکه امکان رویت و شناخت قطعات مصرفی میسر نمی باشد بهتر است به تولیدکنندگان معتبری که توسط مراجع ذیصلاح و مراکز مورد تایید ممیزی شده اند مراجعه و از ایشان خرید بدون ریسک اقدام پذیرد و با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت متریال مصرفی کانکس با کیفیت تهیه و سالها مورد مصرف قرار بگیرد.

  منبع: پوریا کانتین بین الملل