آموزش افتر افکت

آموزش فتوشاپ

مدرسه گرافیک

طرز استفاده از یو پی اس

شروع موضوع توسط xavi ‏29/11/17 در انجمن مباحث و اطلاعات عمومی

 1. xavi
  karbar Rank

  تاریخ عضویت:
  ‏29/11/17
  ارسال ها:
  7
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  شغل:
  web desinger
  محل سکونت:
  tabriz-iran
  در طرز استفاده از برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید چند نکته را باید به خاطر سپر د. از جمله اینکه یو پی اس نباید بیش از حد روشن و خاموش شود و بهترین حالت استفاده وقتی است که بطور دائم در مدار باشد و دائما باتری آن پر و خالی شود . به این روش عمر باتری بیشتر خواهد بود. باتری ها اگر برای مدت طولانی شارز نشوند خراب میشوند. نگهداری از یو پی اس هم مهم است و باید در محل خشک و خنک نگهداری شود و در محلی بدور از گرد و غبار و آلودگی باشد چرا که ذرات غبار رو پروانه خنک کننده و روی بورد قرا گرفته و باعث گرم شدن آن میشود.

  از برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید فقط حداکثر تا ۹۰% توان آن استفاده شود و هرگز تا خالی شدن کامل باتری از آن کار نکشید. وسایل پر مصرف همچون لباسشویی و اتو و جارو برقی را به آن متصل نکنید مگر آنکه جریانی که میکشد کمتر از جریان نامی یو پی اس باشد و فقط برای مدتی کوتاه از آن وسایل استفاده شود. بطور دوره ای اگر باتری های یو پی اس از نوع سرب-اسید است آنرا براای بازبینی و چک کردن سلامت باتری ها به متخصص نشان دهید. این فاصله میتواند ۳ ماه یکبار باشد. عمر یو پی اس ها بین ۲ تا ۵ سال است و معمولا انواع دسته دوم آن عمر کمتری دارند.


  طرز استفاده بهینه از یو پی اس
  بهترین روش برای مصارف خانگی شاید انتخاب یک یو پی اس با هدف بهینه کردن مصرف برق خانوار باشد. معمولا یک یو پی اس ۲۰۰۰ ولت آمپر امکان استفاده از وسایل برقی خانه و تامین روشنایی در ساعت پیک مصرف را میدهد و حتی می توان از وسایل پر مصرف نیز بطور کوتاه مدت استفاده کرد. این امر موجب افزایش عمر وسایل و کاهش مصرف برق خانه میشود.