آموزش افتر افکت

آموزش فتوشاپ

مدرسه گرافیک

راه حل حل خطا هنگام کار با فتوشاپ 2018

شروع موضوع توسط reisi ‏25/5/18 در انجمن سوالات ، مشکلات و درخواست آموزش

1. reisi
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام دوستان
    من مشکلی داشتم که خیلی گرفتارم کرد و کلی هم در سایتها و گروه ها مطرح کردم اما نتونستن جوابم بدن مشکل این بود هر ورژن از فتوشاپ در ویندوز 1803 نصب میکرم ارور
    Could not complete your request because there is not enough memory (RAM).می داد و نمیشد با فتوشاپ کار کرد ! ویندوزم کلا عوض کردم اپدیت کردم و هر گلی بود سرش زدم اما نشد که نشد .بناچار خطا رو در گوگل سرچ کردم و راه حل رو تغیر در تنظیمات فتوشاپ بود و اومدم تنظیمات تغیر بدم یه خطای دیگه داد (An integer between 96 and 8 is required. Closest value inserted.) و باز خطا رو در گوگل سرچ کردم و راه حل تغیر در ریجستری پیشنهاد داد و بعد اعمال تغیر ریجستری تونستم تنظیات رو تغیر بدم و دوباره فتوشاپم بحال عادی برگشت. اما جهت تغیر تنظیات ریجستری در فتوشاپ 2018 این کار باس انجام داد
    Rename the DWORD value to "OverridePhysicalMemoryMB".
    Right click on it and select modify.
    Change the base value from "hexadecimal" to "decimal".
    Change the value data from "0" to a numeric megabyte value that reflects your installed phy
    و بعد این کار میتونید برید تو تنظیمات : PERFERNCES < GNRAL < GO TO EDITH و در قسمت مموریMEMORY USAGE مقدار رو تغیر بدین تا به اون عددی برسین که در سطر زیری نوشته شده. البته همه اینها در یوتیوب بصورت فیلم کوتاهی نوشته شده و فکر کنم در سایت فتوشاپ هم نوشته باشه .

soheilaflatoni از این پست تشکر کرده است.
  2. soheilaflatoni
    admin Rank

امتیاز دستاورد:
    43
    شغل:
    جلوه های ویژه
    ;)

3. persiansong
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    کلا بیخیال این ورژن شو