آموزش افتر افکت

آموزش فتوشاپ

مدرسه گرافیک

آشنایی با کاربرد های نرم افزار افتر افکت

شروع موضوع توسط soheilaflatoni ‏18/1/16 در انجمن مباحث و اطلاعات عمومی

 1. soheilaflatoni
  admin Rank

  تاریخ عضویت:
  ‏16/1/16
  ارسال ها:
  675
  تشکر شده:
  254
  امتیاز دستاورد:
  63
  جنسیت:
  مرد
  شغل:
  جلوه های ویژه
  محل سکونت:
  تهران
  با سلام به همه ی دو ستان گل سایت برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید در خدمت شما هستیم با سری مطالب مفید و کار بردی در زمینه ی گرافیک خب گفتیم قبل از که دوره ی برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنیدمون ششروع بشه یه توضیحاتی در مورد این نرم افزار بدیم . پس با ما باشید تا مطالبی جالب رو درمورد این نرم افزار بفهمید .

  خب بریم سراع کارایی های این نرم افزار :

  ۱٫برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید

  ۲٫ برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید

  ۳٫ برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید



  -تولید انمیشن های دوبعدی

  این نرم افزار پر قدرتی مدتی هست که در زمینه ی انمیشن دو بعدی پیش فت خوبی داشته است و پلاگین های که ساخته شده قدرت زیادی به این نرم افزار در این موضوع به برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید داده است پس شما میتوانید رو کارهای انمیشن دوبعدی خود روی افتر افکت حساب باز کنید .



  -تولید تبلیغات موشن گرافیک

  امروزه تبلیغات نقش مهمی در نشان دادن کالا دارد پس درنییجه ساخت تیزر های تبلیغاتی میتواند درآمد خوبی رو در بر داشته باشد نرم افزار برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید با قدر زیاد که در این زمینه دارد میتواند شما را یاری کن پس با یاد این نرم افزار شما قادر به ساخت انواع موشن گرافیگ خواید بود پس در این مورد هم میتوانید روی این نرم افزار قدر مند حساب باز کنید .



  ساخت جلو های بصری

  همطور که میدانید صعنت جلو های بصیری در فیلم های سینمایی پیشرفت بسیار زیادی رو داشته همچن فیلم های مانند هابیت که از جلو های بصری بسیار زیادی استفاده شده است براحی میتوان گفت که نرمافزار افتر افکت نقش بسیاری رو در این جلو های بصری ایجاد کرده .امروز هبسیاری از جلو های سینمایی با استفاده از این نر م افزار ایجاد میشود پس شما میتوانید روی این نرم افزار در این زمینه هم حساب باز کنی .





  همطور که گفتیم نرم افزار برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید کاربر های بیساری داشت که این ها تعدا کمی از قابلیت های این نرم افزار بزرگ است . و بزئدی با دورهای افترافکتی که برگزار مکنیم به آموزش این قابلیت ها میپردازیم.



  امیدوار مورد راضایت شما بوده باشه با آرزو ه ی موفقیت برای همه ی شما